Publikacje

"Moje ulubione miejsce... Bieszczady" - Wywiad

Za siedmioma górami, za siedmioma lasami kryje się malowniczy region - Bieszczady. Malowniczy nie tylko pod względem przyrody, ale także kultury. Chyba już nigdzie w Polsce demony, biesy i ludzie nie żyją tak blisko siebie, a prawa natury i związane z nimi przesądy nie są tak silnie respektowane. Stamtąd wiem, że najlepiej przed uderzeniem pioruna chroni gromnica wstawiona w okno lub drabina na dachu domu.

Czytaj Więcej

"Zawsze trzeba mieć wyjście awaryjne" - Wywiad

Ogranizacja konferencji lub kongresu to spore przedsięwzięcie logistyczne. W zależności od tego, jak duży ma być event, przygotowania mogą trwać od miesiąca do roku.

Czytaj Więcej

Organizacja konferencji Warszawa

Organizowanie konferencji jest jak układanie puzzli trzeba połączyć ze sobą wiele drobnych elementów, ale jeśli jednego z nich zabraknie, końcowy efekt może rozczarować. Konferencje są dzisiaj bardzo modne. Uważa się je za wydarzenia prestiżowe i często wykorzystuje jako narzędzie kreujące wizerunek.

Czytaj Więcej

Jak powinna wyglądać organizacja konferencji – poradnik dla klienta

Warszawa jako stolica Polski jest idealnym miejscem do integrowania środowisk oraz wymiany wiedzy dlatego też organizacja konferencji oraz organizacja imprez najczęściej odbywa się w tym mieście. Centralna lokalizacja miasta oraz dogodny dojazd sprawia, że wiele firm oraz organizatorów wybiera Warszawę od innych miast (Wrocław, Poznań, Kraków) na lokalizację do organizacji konferencji oraz imprez.

Czytaj Więcej